Seçimli Olağan Genel Kurul Düzenlendi

Saygıdeğer Hocalarımız ve Meslektaşlarımız,

Derneğimizin seçimli olağan genel kurul toplantısı 11 Ocak 2020 tarihinde Radisson Blue Otel, Şişli’de düzenlenmiştir. Yapılan seçim sonucunda Fleboloji Derneği yeni dönem yönetim kurulunu seçmekten mutluluk duyuyoruz.

Yeni yönetim kurulumuzun görev dağılımı aşağıdaki gibi belirlenmiştir:

Yönetim Kurulu Başkanı: Serdar Bayrak

  • Başkan Yardımcısı: Erdal Aslım
  • Genel Sekreter: Aybanu Gökçen
  • Sayman: Ali Aycan Kavala
  • Üyeler: Adnan Taner Kurdal, Alptekin Yasım, Suat Doğancı

Genel kurulumuza ve seçime teşrifleriyle derneğimizin faaliyetlerini ve gelişimini destekleyen ve bu vesile ile yeni yönetim kurulunu seçerek bizi bu onurlu göreve layık gören tüm üyelerimize, eski başkanlarımıza ve değerli hocalarımıza teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunmaktayız.

Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği ile Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği’ne, gerek tüm yönetim süreçlerimizde bizlerle birliktelikleri, yardımlaşmaları ve destekleri nedeniyle gerekse de genel kurulumuza yönetim kurulları olarak teşrifleri nedeniyle minnetlerimizi sunarız.

Genel kurulumuzu başarıyla yöneten Murat Sargın, Sadık Kıvanç Metin ve Emrah Oğuz hocalarımıza yönetim kurulumuz adına teşekkür ederiz.

Yıl boyunca ülkemizin dört bir köşesinde düzenlenen bölgesel toplantılar ile başlattığımız atılımı 2021 senesinde bir dünya kongresi ile taçlandıracak olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ülkemiz açısından son derece önemli bir etkinlik düzenleyecek olmak hepimizi heyecanlandırmakla birlikte, hep birlikte, omuz omuza çalışarak bize yakışır bir organizasyonu düzenleyeceğimizden şüphemiz yoktur.

Yeni yönetim kurulu üyelerimiz ile gerek ulusal düzeydeki toplantılarımızın hazırlıklarını gerekse de UIP 2021 kongremizin çalışmalarını durmaksızın yapacağız. Siz değerli üyelerimizin mesleki yaşantılarına katkı sunmak ve her durumda yanınızda olmak en büyük hedefimizdir. Tüm üyelerimizle birlikte bol katılımlı toplantılarla önyargıları, hataları, yeni fikirleri ve belirsiz konuları tartışmak eşsiz bir sinerji yakalamamızı sağlamakta ve geleceğe sizlerle birlikte umutla bakmamıza vesile olmaktadır.

Fleboloji Derneği, büyük hedeflerine kurumsal kimliğini güçlendirerek ve bugün başardığı tüm işleri gelecek kuşaklara zengin bir miras olacak aktaracaktır.

Yönetim kurulumuz adına,

Saygılarımla,

Doç. Dr. Serdar BAYRAK
Fleboloji Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Paylaş