UIP Dünya Kongresi 2021 Yılında İstanbul’da…

Sayın Üyelerimiz,

Avustralya’nın Melbourne şehrinde bugün toplanan International Union of Phlebology (UIP) Genel Kurulu, dört yılda bir düzenlenen ve bir sonraki 2021 yılında gerçekleştirilecek olan UIP Dünya Kongresi’nin Türkiye’de yapılmasına karar vermiştir. Dünyanın en prestijli fleboloji toplantısı olan bu kongre, Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Kongresi ve Fleboloji Kongresi ile birlikte yapılacaktır.

Uzun yıllar süren yoğun çabalarından dolayı başta Dr. A. Kürşat Bozkurt’a olmak üzere, Dr. Tankut Akay’a, Dr. Serdar Bayrak’a, Dr. Mustafa Şırlak’a ve Dr. Fatih İslamoğlu’na teşekkür ederiz. Melbourne Başkonsolosluğumuz tarafından genel kurul üyeleri için düzenlenen toplantıya büyük destek veren Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na, Melbourne Başkonsolosumuz Sayın Mehmet Küçüksakallı’ya, bakanımız ile iletişimimizi sağlayan Sayın Dr. Rüçhan Akar’a şükranlarımızı sunarız.

Melbourne Dünya Kongresi ödül töreni ve kapanış seremonisinde ülkemizi olağanüstü performansı ile gururlandıran soprano Dr. Karin Bozkurt’a, Melbourne’e gelerek tüm lojistik destekleri sağlayan Solo Event kongre organizasyon firmasından Görkem Türköz ile Dilek Burkaya’ya teşekkür ederiz.

Hep birlikte mükemmel bir toplantı yapmak dilekleriyle.

Ulusal Vasküler ve Endovasküler Cerrahi Derneği
Fleboloji Derneği

 

Paylaş